Sales manager závěsných garážových systémů

REPONIO s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme toho, kdo:

je aktivní a komunikativní osobnost
dobře ví, co chce a potřebuje každý majitel garáže, dílny či sklepa
umí vidět, najít a využít obchodní příležitosti
zvládne oslovit a navázat spolupráci s developery a stavebními firmami
chce se podílet na budování oblíbené značky a produktu
chce si moct sáhnout na výsledky své práce = nadšený klient
Kdo bude vaším klientem?

firmy s vlastním showroomem
developeři a interiérový architekti
koncoví zákazníci - majitelé rodinných domů
autodílny, servisy, opravny
Co nabízíme?

prodej produktu, který zákazníci mají opravdu rádi
férové jednání a normální lidský přístup
fixní mzdu + bonusy z prodejů
možnost vlastní realizace a silnou podporu marketingu
mobilní telefon, PC či automobil, bude-li potřeba
Nástup možný ihned či kdykoliv, není čas ztrácet čas :-)

Staňte se součástí našeho týmu a pojďte nám pomoci plnit sny o uspořádaných a funkčních garážích a úložných prostorech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Obchodník / Sales manager

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Plníme sny každému majiteli garáže, sklepa nebo dílny!

Naše chytrá závěsná řešení pomáhají klientům mít ve svých úložných prostorech pořádek a řád. Variabilita, jednoduchost, neomezené možnosti využití díky vysoká nosnost s nulovou zátěží stěn, přináší široké spektrum možností, kde naše systémy mohou svým klientům dělat radost.

Firma Reponio je na trhu rok a půl a za dobu své existence již má na svém kontě velký počet spokojených zákazníků, kteří jen za první půl rok prodeje vytvořili obrat přes 4 miliony korun. V dalších obdobích náš obrat exponencionálně roste, společně s novými obchodními příležitostmi a proto hledáme do našeho týmu schopné Obchodníky, kteří se chopí našeho byznysového potenciálu.
ID: 4334617  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc