Junior specialista/ka Compliance

Res Judicata s.r.o.

Místo práce
130 00 Praha 3, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
nástup možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho týmu.

Vaší náplní práce bude:
• Zajišťování analýzy a kontroly klientské vnitřní dokumentace
• Příprava doporučení pro klienta na základě provedené analýzy
• Příprava podkladů pro ostatní oddělení společnosti
• Komunikace se státními institucemi
• Příprava dokumentace v rámci zaměření společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

• Práce na hlavní pracovní poměr
• Příjemný tým a přátelskou atmosféru
• Různorodost
• Pracovní dobu od 9:00 do 17:00
• Odpovídající ohodnocení
• Notebook a mobilní telefon
• Multisportku za zvýhodněnou cenu pro tebe i tvé blízké
• Příjemné pracovní prostředí (vlastní venkovní prostory)

Informace o náboru

V případě zájmu o danou pozici nám prosím zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem, a my se Vám ozveme :)

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomika, finance, mezinárodní obchod, účetnictví, administrativa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud máte zájem o dané odvětví a myslíte si, že to je to pro Vás to pravé - rádi Vás všemu naučíme.

Požadavky:
• organizační schopnosti
• komunikační schopnosti (písmem i slovem)
• samostatnost a odpovědnost
• vstřícné a sympatické vystupování
• ovládání anglického jazyka minimálně na úrovni B1
• znalost ruského jazyka výhodou
• zkušenosti z kanceláře též budou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenská společnost COREDO (www.coredo.eu) úspěšně působí na evropském trhu právních služeb od roku 2016. Našimi klienty jsou malé a střední společnosti působící v různých oblastech podnikání i individuální klienti v Evropě i v zemích bývalého Sovětského svazu.
Poskytujeme širokou škálu právních, finančních a poradenských služeb a pomáháme našim klientům zvyšovat efektivitu a rentabilitu jejich podnikání, posilovat jejich pozici na trhu a dosahovat jejich strategických cílů. Jsme vždy připraveni nabídnout optimální a rychlé řešení jakéhokoliv problému, poskytnout potřebnou pomoc a účinnou podporu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4106565  Datum zveřejnění: 8.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc