Kuchař na noční pečení

Resort POPO s.r.o.

Místo práce
Ke Kostelu 13, Popovičky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
27.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 čistého / 15 směn

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se naučit péct domácí pečivo? Chcete si organizovat svojí práci sám a naučit se péct bez chemie? Chcete se stát členem našeho týmu a pracovat v prostředí nového hotelu? Tak to jste u nás správně!

Do malé pekárny, která je součástí hotelového komplexu, hledáme samostatného pekaře.

Náplň práce:
- Krátký/dlouhý týden (noční směny cca 8-10hod)
- Příprava a zpracování těsta, obsluha pece
- Výroba chleba, běžného a jemného pečiva pro restauraci a koloniál

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zázemí
- Zajímavé platové ohodnocení
- Prostředí nového hotelového komplexu
- Samoorganizace práce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- pozitivní přístup
- samostatnost
- spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- Praxe není podmínkou, vše Vás rádi naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotelový komplex se nachází nedaleko Prahy v poklidné obci Popovičky, která je od centra vzdálena 20 kilometrů (při slabém provozu 20 minut jízdy autem). Můžete si u nás vychutnat rakouskou kuchyni a rakouská vína, výběr jídla a la carte či denní menu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3439853  Datum zveřejnění: 5.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 čistého / 15 směn