Elektrikář /-ka

ReSpol s. r. o. (MPSV)

Místo práce
50, 747 52 Hlavnice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
12600 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (7411)

Pracoviště a kontakty

Firma:ReSpol s. r. o., IČ 46580646
Pracoviště:ReSpol s.r.o., Hlavnice 50, 747 52 Hlavnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 12600 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOU v oboru elekro, praxe a zkušenosti v oboru elektro výhodou, odborná způsobilost:§ 5,6 vyhl. 50, ŘP sk. B. Náplň práce: elektroinstalační práce rodinných domů a průmyslových budov, elektromontážní práce na energetických zařízeních. Mzda od 12 600 - 22 000 Kč, jednosměnný provoz, plný úvazek, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, pracoviště: Hlavnice 50, 747 52. KO: Rýžová Vilma Bc., tel.: 737 545 227, e-mail: [email protected], telefonovat v čase od 8-15 hod.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11483420758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B