Brigáda - módní poradkyně, módní poradce ESPRIT Chodov

Retail Fashion s.r.o.

Místo práce
Roztylská, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 130 Kč/hod.nad 50 odprac. hodiny stavenky, prémie při splnění ochodu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDETE DĚLAT?
- pečovat o každého zákazníka tak , aby vždy odcházel z obchodu s úsměvem
- pečovat o prodejnu a nabízený sortiment
- pomáhat zákazníkům na základě jejich přání s výběrem
- DĚLAT Z NAKUPOVÁNÍ ZÁŽITEK

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky hodnotě 120,- Kč, skvělé zaměstnanecké slevy, celoroční bonus za účast na týmových meetinzích a up-datech obchodu , možnost získat výhodně Multisport kartu, motivační soutěže, služby firemního psychologa k osobním potřebám, skvělý kolektiva přátelské prostředí

Informace o náboru

CO NABÍZÍME?
Dohodu o provedení práce
Nástupní bonus 1500,- Kč(ve formě oblečení ESPRIT dle vlastního výběru)
Možnost vyplacení zálohy ze mzdy v průběhu měsíce
Směny si plánujete sám-a, stojíme o nabídku minimálně 60 hodin za měsíc včetně čtyř víkendových dní dle vlastních časových možností

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOHO HLEDÁME?
Šikovného kolegu nebo kolegyni, který sdílí naše hodnoty
- OPTIMISMUS - myslíme pozitivně a využíváme každou příležitost k dalšímu rozvoji
- RESPEKT - jsme uznalí, otevření a tolerantní
- POCTIVOST- jsme čestní a féroví
- DŮVĚRU- spolupracujeme jsme tým a je na nás spolehnutí
- KVALITU - naše výkony, naše zboží a naše vize vzbuzují nadšení
- LOAJALITU - stojíme za společností, ztotožňujeme se s našimi společnými hodnotami a cíli

- kdo mluví plynně česky nebo slovensky, to je nutnost, ostatní jazyky jsou výhodou.
- kdo má praxi, ten má výhodu, ale není to nutné.
- kdo má vzdělání. Stojíme o Vaše nadšení a spolehlivost. Vašemu vzdělání se meze nekladou.
- kdo již oslavil osmnácté narozeniny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná společnost, která v oblasti prodeje módy inspiruje nadšením, jedinečným zbožím a skvělým zákaznickým servisem. Jsme spolehlivým a inovativním zaměstnavatelem a partnerem.
Podporujeme a rozvíjíme naše zaměstnance. Děláme z nakupování zážitek.
Jsme výhradním prodejcem značky ESPRIT v ČR pod názvem Retail Fashion zastupujeme již 15 let úspěšnou nadnárodní společnost PTH GROUP.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3660183  Datum zveřejnění: 2.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120 - 130 Kč/hod.nad 50 odprac. hodiny stavenky, prémie při splnění ochodu