Módní poradkyně, módní poradce prodejny ESPRIT Palladium

Retail Fashion s.r.o.

Místo práce
nám. Republiky, Staré Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
12.8.2019
Mzdové podmínky (brutto)
23.000,- - 28.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDETE DĚLAT?
- pečovat o každého zákazníka tak , aby vždy odcházel z obchodu s úsměvem
- pečovat o prodejnu a nabízený sortiment
- pomáhat zákazníkům na základě jejich přání s výběrem
- DĚLAT Z NAKUPOVÁNÍ ZÁŽITEK

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky hodnotě 120,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s délkou PP, příspěvek na dovolenou, skvělé zaměstnanecké slevy, bonus za nemarodění, Multisport karta, motivační soutěže, měsíční, pololetní a roční prémie, služby firemního psychologa k osobním potřebám

Informace o náboru

CO NABÍZÍME ?
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Nástupní bonus 3000,- Kč(ve formě oblečení ESPRIT dle vlastního výběru)
Interní a externí školení, celofiremní aktivity
Možnost vyplacení zálohy ze mzdy v průběhu měsíce
Práci ve směnném provozu dlouhý krátký týden, směny 9-21
Skvělý kolektiva přátelské prostředí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOHO HLEDÁME?
Šikovného kolegu nebo kolegyni, který sdílí naše hodnoty
- OPTIMISMUS - myslíme pozitivně a využíváme každou příležitost k dalšímu rozvoji
- RESPEKT - jsme uznalí, otevření a tolerantní
- POCTIVOST- jsme čestní a féroví
- DŮVĚRU- spolupracujeme, jsme tým a je na nás spolehnutí
- KVALITU - naše výkony, naše zboží a naše vize vzbuzují nadšení
- LOAJALITU - stojíme za společností, ztotožňujeme se s našimi společnými hodnotami a cíli

- kdo mluví plynně česky nebo slovensky - to je nutnost, ostatní jazyky jsou výhodou
- kdo má praxi, ten má výhodu., ale není to nutné
- kdo má vzdělání. Stojíme o Vaše nadšení a spolehlivost, Vašemu vzdělání se meze nekladou
- kdo již oslavil osmnácté narozeniny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná společnost, která v oblasti prodeje módy inspiruje nadšením, jedinečným zbožím a skvělým zákaznickým servisem. Jsme spolehlivým a inovativním zaměstnavatelem a partnerem.
Podporujeme a rozvíjíme naše zaměstnance. Děláme z nakupování zážitek.
Jsme výhradním prodejcem značky ESPRIT v ČR pod názvem Retail Fashion zastupujeme již 15 let úspěšnou nadnárodní společnost PTH GROUP.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3668225  Datum zveřejnění: 18.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000,- - 28.000,-