Можливість для людей з України

Elektromontér/elektrikár - Nemecky hovoriaci!

REVMONT-EZ s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nemecky hovoriacich jednotlivcov alebo partie skúsených elektrikárov na montážne práce na zákazkách v Nemecku.

PRÁCA NA TPP
- hodinová mzda individuálnou dohodou podľa úrovne jazykových znalostí
- práca na turnusy
- slovenská pracovná zmluva
- zamestnanci majú k dispozícii elektrické náradie zn.HILTI, kompletne vybavené služobné vozidlo, osobné pracovné náradie.
- dopravu služobným vozidlom na miesto výkonu práce a späť.
- ubytovanie zabezpečené, hradené
- v partii MUSÍ byť jeden nemecky hovoriaci
- nástup po dohode

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pri všetkých úrovniach vzdelania požadujeme platné osvedčenie podľa §16 zákona č. 124/2006 Z.z. / §21 elektrotechnik, §22 samostatný elektrotechnik, §23 elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky /.

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti elektromontážnych služieb a ponúkame prácu pre elektrikárov v Rakúsku a Nemecku.
ID: 3634725  Datum zveřejnění: 17.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac