Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Elektrikár/Elektromontér - Rakúsko a Nemecko - EUR 25,00/hod. - Dlhodobá spolupráca - Nástup máj 2023

REVMONT-EZ s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.05.2023
25 EUR/hod.Platové podmienky EUR 4.500,00 mesačne!!! Turnusová práca (3 týždne práca, 1 týždeň voľno - predĺženie turnusov možné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre jednotlivcov alebo aj tím kvalifikovaných elektrikárov na živnosť v Rakúsku s nástupom od 15.05.2023! Aspoň jeden člen z tímu musí ovládať nemecký jazyk, ten bude finančne zvýhodnený!!!

Náplň práce - technická údržba, kontrola a správa lanoviek v lyžiarskych strediskách v Rakúsku a Nemecku.

Požadovaná vlastná doprava, profesionálna výbava a ubytovanie (v prípade potreby možná pomoc pri hľadaní ubytovania).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť.

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti elektromontážnych služieb a ponúkame prácu pre elektrikárov v Rakúsku a Nemecku.
ID: 4532830  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 EUR/hod.