HPP Praha 6 - Skladník/manipulant - 30.000 Kč + 13.plat ihned

Rewild s.r.o.

Místo práce
U Prioru 804/3, Praha 6-Ruzyně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc+bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Převzetí zboží od dodavatelů
Příjem a kontrola zboží (kontrola počtu, jakosti, kvality)
Evidence zboží
Doplňování zboží do regálů
Obsluha skladové techniky (paleťák, ručně vedené VZV)
Nakládka expedovaných objednávek
Spolupráce s kolegy ve skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat 30.000 Kč/měsíčně (po zapracování) + bonusy
Případné přesčasy proplácíme 120 Kč/hod.čistého
+ - 13.plat jako prémie za vánoční sezónu (15-25.tisíc čistého)
20 dní dovolené + 2 dny sick days + 3 dny volna mezi svátky
Dlouhodobá smlouva HPP s výkonem práce na Praze 6
Pravidelná pracovní doba PO – PÁ (7:00 - 15:30 či 8:30 - 17:00)
Neomezená konzumace naší výborné kávy ;)
Nejnižší možná cena firemních produktů
Možnost zajištění karty Multisport
Firemní večeře a večírky
Týmový kolektiv a přátelské prostředí
Férové jednání a stabilní zázemí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Praxe na pozici/v oblasti

skladník

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Touhu pracovat a být za to nadstandardně ohodnocen
Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
Samostatnost a pracovní nasazení (přes Vánoce je větší nápor)
Dochvilnost a poctivost
Zodpovědný, pečlivý a důsledný přístup ke svěřené práci
Zkušenosti z obdobné pozice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Říkáme “ne“ ohraným dárkům v podobě ošklivých ponožek, papírových přání a laciných kolínských. Nepoužíváme balicí papír a neděláme stuhy. Nabízíme netradiční dárky. Dárky, kterých se nemůžete dočkat, až dorazí, protože víte, že příjemce bude milovat jejich otevření! Dárky, u nichž se shromáždí lidé na oslavě doma nebo v kanceláři, protože půjdou za zvukem praskajícího dřeva. Každý oslavenec si musí svůj dárek vypáčit z dřevěné bedny přiloženým páčidlem! Jsme Manboxeo a dodáváme originální dárky!
ID: 3928681  Datum zveřejnění: 25.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc