Media consultant - magazíny Rezidence, Villa Journal, Top Class

RF HOBBY, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Základní mzda + motivační provizní systém, po zapracování min. 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Akvizice nových klientů pro nákup reklamního prostoru v tištěných titulech, webech a facebooku
Společná péče o stávající klienty
Příprava nabídek a speciálních projektů pro naše klienty
Úzká spolupráce s redakcemi a jinými odděleními vydavatelství
Osobitý přínos do stávajících i nových printových, webových a facebookových projektů
Práce pro kvalitní tištěné produkty s vysokým potenciálem růstu a podíl na rozvoji elektronických médií

Zaměstnanecké výhody, benefity

Po zapracování vstupní bonus až 50.000 Kč
Skvělé zázemí stabilního vydavatelství
Dlouholeté a perspektivní tištěné tituly (Epocha, 21. století, Enigma….)
Moderní webové projekty
Neformální firemní kultura
Možnost seberealizace
Motivující finanční ohodnocení bez omezení finančního stropu
Komplexní zaškolovací program
Podpora všech řídících činitelů
Motivační programy, soutěže a teambuildingové akce
Slevy na nákup firemních produktů
Slevy u partnerských firem
Pestré možnosti v rámci benefitního programu
Po zapracování jeden den v týdnu home office

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte v českém jazyce na uvedený email.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

2.11.2018 (zbývá ještě 13 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Online Media, Reklama, Obchod, Prodej

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s fungováním online médií v ČR výhodou
Dobrá komunikační schopnost
Znalost práce s PC (Microsoft Office)
Kreativní, zodpovědný a samostatný přístup
Řidičský průkaz výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RF Hobby, s. r. o. patří k největším vydavatelstvím časopisů v ČR. V některých segmentech se naše tituly řadí mezi absolutní špičku (jako např. EPOCHA, Můj čas na kafíčko, ENIGMA, TOP CLASS, 21. STOLETÍ a další). V současné době vydáváme přes 50 různých titulů, které každý měsíc osloví více než 3 miliony čtenářů.

Bohdalecká 6/1420
101 00 Praha

Kontakt

ID: 1926878   Datum zveřejnění: 3.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Základní mzda + motivační provizní systém, po zapracování min. 40.000