Specialista na sociální sítě

RF HOBBY, s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba kreativního obsahu a správa firemních profilů na sociálních sítích - Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIN, Youtube
• Editace a doplňování textové stránky našich profilů
• Návrhy marketingových strategií a jejich následná realizace
• Komunikace s influencery a followery
• Reporting aktivit a výsledků na sociálních sítí, návrhy případných optimalizací
• Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení společnosti
• Tvorba a správa prezentace firmy na sociálních sítích
• Monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a konkurence
• Baví tě focení? Tak i na tom se u nás můžeš podílet

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání na HPP/ŽL
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby/home office
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Příspěvek na stravování
• Multisport kartu
• Zaměstnanecké slevy na předplatné časopisů
• Stravování v místě výkonu práce
• Příležitost pro osobní a profesní rozvoj
• Zázemí silné a stabilní společnosti

Informace o náboru

Požadujeme:
• Hledáme kolegu/kolegyni ovládající sociální sítě, který doplní náš marketingový tým
• Praxe v oboru sociálních sítí min. 2 roky výhodou, avšak pozice je vhodná i pro absolventy
• Orientaci na mediálním trhu, v oblasti sociálních sítí a nových médií
• Samostatný a zodpovědný přístup, organizační schopnosti
• Kreativní a analytické myšlení, flexibilita, schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se podmínkám
• Zkušenosti se samostatným vedením projektů
• Aktivní znalost psaní textů - český jazyk na výborné úrovni, perfektní gramatika i stylistika
• Velmi dobré organizační a prezentační dovednosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RF Hobby s.r.o. je vydavatelem úspěšných společenských, populárně-naučných a dalších titulů. Společnost byla založena v roce 2000. V současné době vydáváme v České republice 40 tištěných titulů, od roku 2004 expandujeme i do zahraničí. V Maďarsku a Polsku nyní vydáváme 8 titulů.
ID: 3231649  Datum zveřejnění: 26.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc