Asistentka obchodního ředitele

RF HOBBY, s.r.o.

Místo práce
Bohdalecká 6/1420, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- na této pozici zajišťujete každodenní plynulý chod kanceláře obchodního oddělení a jeho ředitele
- částečně spolupracujete s naším finančním oddělením (měsíční docházka, pravidelné vyúčtování vedení a kolegů z oddělení, agenda služebních vozů, aj.)
- vyskytne se občasná činnost s drobnou právní agendou
- vaší náplní bude také správa pohledávek ze stran klientů, jejich evidence a následná urgence
- vyřizujete mailovou poštu a telefony

Zkrátka máte na starosti samostatné řešení úkolů, ve kterých budete maximálně zaučen/a :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme vám:
- zajímavou a velmi pestrou práci, která se vyhýbá klasickému stereotypu
- neformální atmosféru v celé firmě
- pravidelné teambuildingy (TEPfaktor, minigolf, bowling)
- všichni jsme pet friendly :-)
- možnost stravování na pracovišti
- další benefity v podobě našich titulů, kávy na pracovišti
- a to nejdůležitější bezva šéfa a skvělý tým plný hodných a přátelských kolegů!
- stres v našem týmu nemá místo :-)

Těšíme se na vás!

Informace o náboru

Životopisy v českém jazyce prosím zasílejte na uvedený email.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co hledáme my u vás:
- znalost MS Office (postačí outlook a excel - využití na denní bázi)
- dobré organizační dovednosti, protože mít pořádek v kanceláři je výhodou :-)
- schopnost samostatné práce
- dobré komunikační zkušenosti - nebát se hovořit s kolegy ať už ve firmě, či s lidmi mimo ní a také včas reagovat na maily
- řidičský průkaz ani cizí jazyk NENÍ podmínkou, vystačíme si s předchozími dovednostmi
- zbytek případných neznalostí velmi rádi osobně a hlavně s časovým klidem zaučíme
- hlavní je úsměv a chuť do práce :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RF Hobby s.r.o. je vydavatelem úspěšných společenských, populárně-naučných a dalších titulů. Společnost byla založena v roce 2000. V současné době vydáváme v České republice 40 tištěných titulů, od roku 2004 expandujeme i do zahraničí. V Maďarsku a Polsku nyní vydáváme 8 titulů.
ID: 3276189  Datum zveřejnění: 2.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000