Grafik TV studia LEO TV MEDIA

RF HOBBY, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•utváření vizuálního stylu a péče o design televizních programů pro dospělé
•grafická video a promo výroba, realizace image i komerčních animací, ID jinglů, předělů a upoutávek, video střih
•tvorba grafických návrhů, podkladů a šablon
•úprava stávajících vizuálů a grafických stylů na základě potřeb studia
•tvorba grafického obsahu a úprava fotografií pro tisk, online marketing a sociální média
•práce spojené s TV vysíláním, vytvářením programu, video výrobou a produkcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

•atraktivní práci pro úspěšnou společnost s dlouholetou tradicí
•prostor pro vlastní kreativitu
•pracovní zázemí a technické vybavení
•stabilitu zaměstnání
•konkurenční fixní plat
•spolupráci na trvalý pracovní poměr, případně zkrácený úvazek anebo podle dohody,
•místo pracoviště v Praze

Informace o náboru

Životopisy (CV) spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

TV výroba a produkce

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•vstřícnost k oblastem erotiky a zábavy pro dospělé
•rámcovou znalost systému a technologie televizního vysílání a výroby video pořadů
•umělecké a kreativní předpoklady ve smyslu oborové televizní a grafické tvorby
•dovednost tiskové a pohybové grafiky, video střih
•technické dovednosti a profesionální znalost práce na Apple PC s příslušným softwarovým vybavením – video, audio a tiskovými programy, zejména: Programy Adobe – Premiere, After Effects, Photoshop, Illustrator apod.
•schopnost samostatné práce, flexibilitu, týmovost
•cit pro koncepci, důslednost, spolehlivost, zvládání stresových situací, aktivní přístup k řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RF Hobby s.r.o. je vydavatelem úspěšných společenských, populárně-naučných a dalších titulů. Společnost byla založena v roce 2000. V současné době vydáváme v České republice 40 tištěných titulů, od roku 2004 expandujeme i do zahraničí. V Maďarsku a Polsku nyní vydáváme 8 titulů.
ID: 4024015  Datum zveřejnění: 6.12.2022