WEB Developer

RF HOBBY, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj a tvorba webových projektů společnosti pomocí technologií PHP, Javascript, HTML, CSS a dalších..
Vytváření a správa webových stávajících webových projektů/stránek společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání na HPP/ŽL
Flexibilní začátek/konec pracovní doby/home office
Práci vhodnou pro absolventy SŠ/VŠ
Odpovídající finanční ohodnocení
Prostor pro vlastní inovace a nápady
Zázemí silné a stabilní společnosti
Příspěvek na stravování
Multisport kartu
Zaměstnanecké slevy na předplatné časopisů
Stravování v místě výkonu práce
Příležitost pro osobní a profesní rozvoj

Informace o náboru

Váš životopis včetně ukázek vaší dosavadní práce zasílejte, prosím, na email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Orientace na výsledek, schopnost zaujmout uživatele/čtenáře
Široké zkušenosti s tvorbou webových stránek, elementární vkus v oblasti layoutu a grafiky
Vývoj webových aplikací pomocí technologií PHP, HTML, CSS, Javascript
Dobrá znalost objektového programování v PHP
Znalost SQL (MySQL(MariaDB), PostgreSQL, Doctrine výhodou)
Zájem o IT, nové technologie a učení se novým věcem
Samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
Schopnost týmové spolupráce a vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RF Hobby s.r.o. je vydavatelem úspěšných společenských, populárně-naučných a dalších titulů. Společnost byla založena v roce 2000. V současné době vydáváme v České republice 40 tištěných titulů, od roku 2004 expandujeme i do zahraničí. V Maďarsku a Polsku nyní vydáváme 8 titulů.
ID: 4324808  Datum zveřejnění: 1.9.2023