TV Content Manager – Manažer obsahu IP televizní služby

RF HOBBY, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

IPTV je sledování televize přes internet pro budoucnost.
Je to chytrá televize bez satelitu, antény nebo kabelovky, kterou si snadno pořídíte a ještě snadněji naladíte. Jediné, co pro příjem IP televize potřebujete, je připojení k internetu
a televizor (případně set-top box nebo vhodnou aplikaci), počítač, tablet, mobil,
zkrátka jakékoli zařízení, se kterým se připojíte k obsahu na internetu.

Od obyčejných forem televizního vysílání (terestriální příjem, kabelová nebo satelitní televize) se IPTV odlišuje množstvím poskytovaných funkcí, dostupností a hlavně pohodlím.

IP TELEVIZE, která Vám „hází lano“ a nabízí své služby je digitální služba placeného televizního vysílání: pro celou rodinu, týmové hráče i sólisty s nabídkou 360+.

Budete u rozjezdu nové IPTV!
Nabízíme Vám příležitost utvářet její televizní nabídku a posunovat službu na vyšší úroveň.

•starat se o provoz placené TV služby a utvářet její televizní obsahovou nabídku (lineární i nelineární),
•budovat identitu značky,
•řídit marketing,
•stanovovat cenotvorbu,
•podporovat růst služby a její sledovanost,
•posilovat online přítomnost, sledovat data trhu a realizovat komunikační kampaně,
•vytvářet obsahové strategie,
•vytvářet silné programové portfolio,
•vyhledávat vhodné stanice,
•uzavírat smluvní vztahy,
•provádět EPG management,
•spolupracovat s poskytovateli obsahu a rozvíjet kontakty,
•řídit svůj tým

Zaměstnanecké výhody, benefity

•atraktivní práci a prostor pro rozvoj vlastní osobnosti,
•stabilitu zaměstnání, pracovní zázemí,
•potřebné technické vybavení,
•vzdělávací kurzy,
•konkurenční fixní plat, roční prémie dle růstu,
•5 týdnů dovolené,
•spolupráci na trvalý pracovní poměr,
•místo pracoviště v Praze

Informace o náboru

Společně budeme úspěšní.
Chceme, aby se k nám připojili ti nejlepší lidé a svými silami přispěli k našemu rozvoji.
Jsme přesvědčeni, že můžeme hodně nabídnout a věříme, že jim pomůžeme v osobnostním růstu.

Životopisy (CV) spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

TV vysílání a reklama

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•zkušenosti s placenou televizí, nabídkou TV a VOD obsahu,
•znalost technologie TV vysílání a TV distribucí
•nadšení pro televizi a další nelineární služby (Znalost domácího televizního trhu je výhodou.)
•praxi v marketingu,
•strategické uvažování, analytické schopnosti, projektové řízení,
•všeobecný přehled,
•schopnost vedení týmu, flexibilitu, organizaci,
•zaměření na potřeby zákazníků,
•vyjednávací a prezentační dovednosti,
•cit pro koncepci, houževnatost, důslednost, spolehlivost, zvládání stresových situací, aktivní přístup k řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RF Hobby, s. r. o. patří k největším vydavatelstvím časopisů v ČR. V některých segmentech se naše tituly řadí mezi absolutní špičku (jako např. EPOCHA, Můj čas na kafíčko, ENIGMA, TOP CLASS, 21. STOLETÍ a další). V současné době vydáváme přes 60 různých titulů, které každý měsíc osloví více než 3 miliony čtenářů.
CONEXPOL, spol. s r.o.
Bohdalecká 1460/8, 101 00 Praha – Michle, Česká republika
Telefon: +420 281 090 608
ID: 4741096  Datum zveřejnění: 15.1.2024