Hledáme kolegy do týmu OTT televizní služby

RF HOBBY, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme příležitost podílet se na provozu OTT TV služby, budovat identitu značky, spoluutvářet její nabídku a službu posunovat na vyšší úroveň. Jedná se o digitální službu placeného televizního vysílání, pro kterou hledáme kolegy se zájmem o média, televizi a nové technologie.

  • TV služba – její provoz, obsah a marketing,
  • podporovat růst služby a její sledovanost,
  • posilovat online přítomnost, sledovat data trhu a realizovat komunikační kampaně,
  • vyhledávat vhodné stanice,
  • sjednávat smluvní vztahy,
  • provádět EPG management,
  • zastupovat službu, spolupracovat s poskytovateli obsahu a rozvíjet kontakty

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • atraktivní práci a prostor pro rozvoj vlastní osobnosti,
  • stabilitu zaměstnání, pracovní zázemí,
  • potřebné technické vybavení,
  • vzdělávací kurzy,
  • konkurenční fixní plat a roční prémie dle růstu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • spolupráci na trvalý pracovní poměr,
  • místo pracoviště v Praze

Informace o náboru

Jsme přesvědčeni, že můžeme hodně nabídnout a věříme, že zájemcům pomůžeme v osobnostním růstu.

Životopisy (CV) spolu s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu: [email protected].

CONEXPOL, spol. s r.o.
Bohdalecká 1460/8, 101 00 Praha – Michle, Česká republika
Telefon: +420 281 090 608
E-mail: [email protected]
www.conexpol.cz

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

5.6.2024 (zbývá ještě 16 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

TV vysílání a reklama

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • zájem o média, komunikační platformy, nadšení pro televizi a video zvlášť
  • (Zkušenosti s placenou televizí, nabídkou TV a VOD obsahu jsou výhodou.),
  • povědomí o technologiích TV vysílání a distribuci TV kanálů,
  • schopnost marketingového uvažování,
  • všeobecný přehled,
  • vyjednávací a prezentační dovednosti,
  • flexibilitu, organizační schopnosti, spolehlivost, zvládání stresových situací, aktivní přístup k řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RF Hobby s.r.o. je vydavatelem úspěšných společenských, populárně-naučných a dalších titulů. Společnost byla založena v roce 2000. V současné době vydáváme v České republice 40 tištěných titulů, od roku 2004 expandujeme i do zahraničí. V Maďarsku a Polsku nyní vydáváme 8 titulů.

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Šteyerová
Tel.: +420281090626
E-mail: poslat životopis
ID: 4823731  Datum zveřejnění: 6.5.2024