Fakturant

RICOM Energy

Místo práce
Devínska Nová Ves, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2022
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost se zabývá prodejem a výrobou komínových systémů.
Jako úspěšná firma se neustále rozrůstáme, nyní plánujeme otevřít novou pobočku na Slovensku a proto hledáme další kolegy do našeho týmu.

Co vás čeká

Fakturace, skladové hospodářství, administrativní práce, komunikace se zákazníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování, smysl pro pořádek, spolehlivost a pečlivost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost informačního systému POHODA výhodou, schopnost týmové spolupráce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v jednosměnném provozu.
Dobré platové ohodnocení.
Parkovací místo v místě práce.
Příjemný kolektiv.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom komínových systémov materskej spoločnosti RICOM gas, ktorá pôsobí na českom trhu od roku 2001.
ID: 4412858  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc