Lehká práce ve výrobě - záloha již po 10 směnách! (operátor ve výrobě)

RIGHT INDICADA s.r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME LIDI DO VÝROBY V MOŠNOVĚ!
NENÍ DŮLEŽITÉ, CO UMÍŠ A JESTLI MÁŠ PRAXI. VŠE TI UKÁŽEME!

- Budeš obsluhovat stroje na oddělení lakovny
- Kontrolovat a manipulovat s výrobky
- Podílet se na plynulém chodu výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Když budeš chtít, vyplatíme Ti zálohu již po 10 odpracovaných dnech (až 5000 Kč!)
- Vyděláš si až 21 000 Kč
- Až odpracuješ zkušebku, máme pro Tebe výhody navíc – stravenky (80 Kč), docházkový (1660 Kč) a výkonnostní bonus
- Příspěvek 500 Kč za práci na lakovně

A co dál?

- O odvoz se postaráme! Dotované svozové autobusy ze všech koutů Moravskoslezského kraje (Bohumín, Dolní Lutyně, Orlová, Havířov, Ostrava, Krmelín, Stará Ves, Petvřald. Bílovec, Bílov, Jeseník nad Odrou, Starý Jičín, Nový Jičín, Hodslavice, Veřovice Ženklava, Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Skotnice)
- Volný čas na všechny Tvé koníčky? Není problém. Díky třísměnnému provozu a volným víkendům si vše můžeš naplánovat
- Pokud budeš chtít, můžeš přejít pod kmen (max. do půl roku) a rozjet svou kariéru naplno
- Budeš pracovat s těmi nejmodernějšími stroji.

Přidejte se k nám, volejte, pište nebo odpovídejte na inzerát.
Tel: 777 209 350

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, zabývající se výrobou jednotlivých komponent do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Často jsme se setkávali s tím, že chování personálních agentur na našem trhu nebylo vždy správné. A to, jak ve vztahu k zaměstnancům, tak klientům - firmám. Proto jsme založili vlastní lokální agenturu práce, která pečlivě dbá na tom, abychom se všemi jednali férově a poctivě. Našim cílem je zlepšit prostředí na trhu personálních agentur a agentur práce a ukázat, že i tento obor se dá dělat lidsky.
ID: 3411366  Datum zveřejnění: 5.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 000