Stabilní práce ve výrobě - skvělé peníze I kolektiv!

RIGHT INDICADA s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Ani u nás se neobejdete bez chuti k práci
- Budete kompletovat světla pro přední světové i tuzemské automobilky (Škodovka, Land Rover, Jaguar,..), proto se bez určité šikovnosti neobjedete - VŠE VÁS VŠAK POSTUPNĚ ZAUČÍME, TAKŽE SE NEMUSÍTE BÁT

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Budete pracovat v čístém a moderním prostředí, pro jednoho z nejvýznamějších výrobců světel do automobilů
- Budete pracovat v týmu, kde Vás podpoří nejen kolegové, ale i nadřízení
- Děláme průzkumy spokojenosti a snažíme se veškeré Vaše požadavky vyřídit k Vaši spokojenosti
- Základní mzda je 114 Kč/h na 3směnném provozu a 126 Kč/h na 4směnném provozu
- Protože víme, že pracovat v noci není jednoduché, tak Vám za každou hodinu mezi 18:00 - 6:30 dáme 18 Kč navíc
- Pokud budete pracovat přesčas, můžete se těšit na příplatek 35 % (v pracovní dny) nebo 50 % (víkendy a noc)
- V případě mimořádných směn Vám vyplatíme bonus 800 - 2 500 Kč/směnu
- Dokážeme ocenit Vaše výkony, a proto se můžete těšit na bonus až 4 000 Kč
- Protože víme, že bez odpočinku to nejde, můžete se těšit na 5 týdnů dovolené
- Můžete se těšit na jídelnu - 1 dotované jídlo/směnu, ale i další kantýnu a doplňkový prodej v automatech. V případě, že preferujete vlastní stravu, tak jsou k dispozici místnosti se stolky a mirkovlnkami
- Samozřejmostí je hrazená vstupní prohlídka, pracovní oděv i ochranné pomůcky
- Protože Vám chceme nabídnout něco navíc, tak můžete čerpat 15 % slevu na kauci a nájem u firmy RESIDOMO

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o předního výrobce světel pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Často jsme se setkávali s tím, že chování personálních agentur na našem trhu nebylo vždy správné. A to, jak ve vztahu k zaměstnancům, tak klientům - firmám. Proto jsme založili vlastní lokální agenturu práce, která pečlivě dbá na tom, abychom se všemi jednali férově a poctivě. Našim cílem je zlepšit prostředí na trhu personálních agentur a agentur práce a ukázat, že i tento obor se dá dělat lidsky.
ID: 3426827  Datum zveřejnění: 20.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 000 - 25 000