Hledá se učitel/ka do soukromé výběrové školy (1.stupeň)

RIGHT INDICADA s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
24.8.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové pedagogy pro naše nejmenší děti (nástup do 1., nebo 3.třídy). Podle nás by měl/a být učitel/ka pro děti VZORem a pro rodiče partnerem při rozvoji dětí.

Nástup: 24.8.2022 (HPP na neurčito)

Co Vás čeká:

- Moderní, hezky vybavená škola,
- 18-20 dětí ve třídě - některé děti mají asistenta, některé nehovoří česky a mají u sebe rodilého mluvčího,
- využívání Hejného metody,
- na výběr máte od 1. až po 2. třídu, nebo od 3. a po 5.třídu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Výše mzdy závislá na praxi,
- lekce angličtiny, němčiny, španělštiny a další vzdělávací kurzy,
- 75% sleva na školném pro děti zaměstnanců,
- přednášky interní psycholožky,
- Multisport karta,
- obědy za 40 Kč.

Informace o náboru

Už dlouho hledáte školu, která nabízí individuální přístup a zábavnou výuku pro děti? Děti se u nás opravdu nenudí a ještě k tomu se hravě naučí anglicky. Chcete být toho součástí? Zašlete nám svůj životopis a ideálně pár vět o sobě, abychom Vás lépe poznali.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Nejsme jen tak ledajaká ZŠ. Jsme soukromá jazyková škola, jež buduje plynulé vyjadřování svých žáků v češtině a angličtině již od brzkého věku. Jsme bilingvní, máme v Praze prestižní jméno a nabízíme každému dítěti individuální přístup. Jsme tady všichni prostě na stejné lodi... :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Aprobace učitelství pro 1.stupeň

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zajímá se o názor dětí, zjišťuje zpětnou vazbu, dělá s dětmi skupinové práce a je partnerem pro rodiče dětí
- zkušenost s Hejného metodou, případně ochotu doučit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Často jsme se setkávali s tím, že chování personálních agentur na našem trhu nebylo vždy správné. A to, jak ve vztahu k zaměstnancům, tak klientům - firmám. Proto jsme založili vlastní lokální agenturu práce, která pečlivě dbá na tom, abychom se všemi jednali férově a poctivě. Našim cílem je zlepšit prostředí na trhu personálních agentur a agentur práce a ukázat, že i tento obor se dá dělat lidsky.
ID: 4325258  Datum zveřejnění: 10.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc