Obsluha lisu v gumárenské výrobě

RIGUM, s.r.o.

Místo práce
Jarohněvice 1666, Dubňany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody, ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 34 000 Kč/měsícMzdu si ovlivníte svým výkonem.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je lisování gumových koberců.
Jedná se o práci na 2 směny po 12 hodinách.
Turnus se skládá z 2xranní, 2xnoční a 4 dny volno. Provoz je nepřetržitý.
Požadujeme manuální zručnost a bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandartní mzda
- zázemí stabilné prosperující firmy
- práce v čistém prostředí
- na práci Vás zaučí naši dlouholetí zaměstnanci

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.6.2021 (zbývá ještě 11 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vlastní výrobu gumových autokoberců jsme spustili v roce 2010. Už tehdy jsme vsadili na českou kvalitu a spolehlivost, kterou jsme před zahájením vlastní výroby postrádali u většiny dodavatelů. Výrobnu jsme vybavili moderními technologiemi, které přispěly především k tomu, že si ve všech fázích výroby 100% vystačíme. Nejsme závislí na druhých a kdykoli si můžeme dovolit rozšířit portfolio našich gumových výrobků. Řekněte nám, co potřebujete. My to pro vás rádi vyrobíme.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Jarohněvice 1666
69603 Dubňany
ID: 4080323  Datum zveřejnění: 13.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc