Obchodní zástupce - facility management

Rilancio s.r.o.

Místo práce
Řetězová 7/224, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivně oslovovat a samostatně vyhledávat potenciální zákazníky ve svěřeném regionu a nabízet služby v oblasti facility managementu
- Udržovat kontakt a pečovat o vlastní portfolio zákazníků, rozšiřovat spolupráci a segment služeb
- Účastnit se výběrových řízení, zpracovávat nabídky kompletních služeb společnosti a kalkulace
- Spoluvytváření fungujícího a pozitivního obchodního týmu
- Podílení se na dynamickém růstu společnosti v celé ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí silné české rodinné společnosti s celorepublikovým působením
- Zajímavý motivační systém
- Služební vozidlo (i k soukromým účelům), služební telefon
- Kancelář v centru Prahy
- Příjemné a dynamické pracovní prostředí
- Odpovídající zaškolení a maximální podporu od celého týmu
- Kolegy, se kterými se nebudete nudit a zažijete s nimi spoustu zábavy
- Nástup dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ, VŠ
- Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
- Praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací
- Aktivní přístup a vynikající komunikační dovednosti
- Dobrá znalost MS Office, práce s PC
- Znalost Aj výhodou
- Samostatný a odpovědný přístup k práci
- Aktivní řidič sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Rilancio staví na letitých zkušenostech v oblasti technické správy budov. Našim zákazníkům nabízíme flexibilitu při hledání nových řešení a osobní přístup na míru. Cílem je poskytovat kvalitní, kompletní a efektivní technický servis.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3208329  Datum zveřejnění: 6.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou