Konstruktér Inventor s AJ nebo NJ

RING Beteiligungs GmbH

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

• SŠ/VŠ strojního zaměření
• Velmi dobrá znalost práce s 3D projektovým softwarem Inventor, další 3D výhodou
• Zpracování a správa výkresové dokumentace dle požadavků zákazníka
• Zodpovědnost za výrobní dokumentaci a přípravu podkladů pro zadání do výroby
• Znalost AJ/NJ – úroveň B2
• Uživatelskou znalost práce na PC MS Office
• Min. 2 roky praxe v oboru
• Důraz kladen na flexibilitu a pružnost v rámci cestování za obchodními partnery po území ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Trvalý pracovní poměr v zavedené společnosti s prvenstvím ve svém oboru
• Pestrost různorodých projektů na mezinárodní úrovni
• Zvyšování kvalifikace – rychlý kariérní postup
• Praktické využití a zdokonalování v AJ / NJ
• Zajímavé platové hodnocení
• Finančně atraktivní cestovné z místa bydliště
• Dovolená až 6 týdnů
• Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Autodesk Inventor - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,

vítejte v Ring Beteiligungs GmbH. Těší nás, že zvažujete možnost stát se součástí našeho týmu!
Jsme přední poskytovatel inženýrských služeb se systémem dlouhodobého partnerství s průmyslovou klientelou v celé České republice. Působíme v oblastech vývoje a konstrukce strojů a technologických zařízení, řízení projektů, procesního inženýrství, elektrotechniky a energetiky, TZB a vedení staveb.

Umožníme Vám plnohodnotné uplatnění a dosažení Vašich profesních cílů. Aktuálně hledáme nové kolegy!

Mezi vodami 205/29
14300 Praha 4 - Modřany

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Moravec
Tel.: +420241400020
E-mail: poslat životopis
ID: 4036063  Datum zveřejnění: 19.2.2021