Projektant strojní technologie a potrubních systémů

RING Beteiligungs GmbH

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2023
Mzdové podmínky (brutto)
42 000 - 60 000 Kč/měsícvěrnostní odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projektování potrubních systémů - viz požadavky

Zaměstnanecké výhody, benefity

trvalý pracovní poměr u zavedené společnosti s prvenstvím ve svém oboru
pestrost projektů z různých průmyslových odvětví
efektivní a přátelský tým kvalifikovaných kolegů
permanentní a rychlý odborný růst
praktické využití a zdokonalování v AJ / NJ
plně odpovídající platové ohodnocení
finančně atraktivní pokrytí cestovních nákladů přímo z místa Vašeho bydliště
dovolenou v délce až šesti týdnů
termín nástupu dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, obor energetika výhodou
• Min. 3 roky praxe v oboru strojního projektování
• Zkušenost v AutoCAD a SolidWorks
• Orientace v procesních schématech (P&ID) a výkresové dokumentaci
• Základní znalosti v oblasti tlakových zařízení
• Vysokou flexibilitu v novém lokálním a profesním prostředí
• Rozhodné a příjemné vystupování
• Organizační schopnosti
• Ochota cestovat v rámci projektů po území ČR, popř. zemí EU
• Uživatelská znalost práce na PC MS Office
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,

vítejte v Ring Beteiligungs GmbH. Těší nás, že zvažujete možnost stát se součástí našeho týmu!
Jsme přední poskytovatel inženýrských služeb se systémem dlouhodobého partnerství s průmyslovou klientelou v celé České republice. Působíme v oblastech vývoje a konstrukce strojů a technologických zařízení, řízení projektů, procesního inženýrství, elektrotechniky a energetiky, TZB a vedení staveb.

Umožníme Vám plnohodnotné uplatnění a dosažení Vašich profesních cílů. Aktuálně hledáme nové kolegy!
ID: 4108380  Datum zveřejnění: 23.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc