Technolog TPV / Konstruktér

RING Beteiligungs GmbH

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
15.8.2022 či dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce :
• Správa a aktualizace výrobní dokumentace
• Navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů výroby
• Vytvářet a aktualizovat výrobní dokumentaci, kontrolní plány a FMEA
• Aktivní spolupráce na realizaci technologických změn a inovací
• Zajišťování technické přípravy změn při zavádění nových produktů.
• Kontrola dodržování technologických postupů.
• Provádění analýzy práce a časové studie na pracovištích, navrhování postupů k odstranění nedostatků, spolupráce s oddělením vývoje, kvality, údržby a logistiky
• Zpracování technologických postupů, s cílem zvyšování produktivity práce a kvality výroby.
Požadavky :
• VŠ nebo ÚSO obor strojírenská technologie
• Min 2 roky praxe ve strojírenském/výrobním odvětví
• Znalost výrobních a měřících procesů
• Aktivní práce s ERP systémem a MS Office
• Dobrá znalost v 3D systému Inventor nebo SolidEdge, další 3D vítány
• Uživatelská znalost práce na PC MS Office

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,

vítejte v Ring Beteiligungs GmbH. Těší nás, že zvažujete možnost stát se součástí našeho týmu!
Jsme přední poskytovatel inženýrských služeb se systémem dlouhodobého partnerství s průmyslovou klientelou v celé České republice. Působíme v oblastech vývoje a konstrukce strojů a technologických zařízení, řízení projektů, procesního inženýrství, elektrotechniky a energetiky, TZB a vedení staveb.

Umožníme Vám plnohodnotné uplatnění a dosažení Vašich profesních cílů. Aktuálně hledáme nové kolegy!

Kontakt

ID: 4200332  Datum zveřejnění: 19.7.2022