PLC Programátor

Lead automation, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500€ - 2500€ ( v závislosti od pracovných skúsenosti ) + diéty + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na turnusy ( 4 - 5 týždňov )
- programovanie riadiacich systémov PLC, uvádzanie automatizovaných liniek do
prevádzky (Beckhoff TwinCAT3 alebo Allen Bradley – RSLogix 5000 príp. SIMATIC S7 TIA
portal ) a tvorba ich vizualizácií (VisiWin, WinCC)
- uvádzanie zariadení do prevádzok a ich integrácia do výrobných liniek u zákazníkov
(Nemecko, Ázia, USA)
- uvádzanie hnacích jednotiek, frekvenčných meničov (napr. Stöbe¸Siemens/SEW) a
servoregulátorov do prevádzok
- poskytovanie technickej podpory a poradenských služieb zákazníkovi

- ponúkame možnosť oboznámiť sa so špičkovými technológiami, perspektívne
zamestnanie v kolektíve odborníkov v oblasti automatizácie, nadštandardné
ohodnotenie
- zaujímavá práca v oblasti priemyselnej automatizácie
- práca s najmodernejšími technológiami
- neustály odborný rast
- notebook
- mobilný telefón
- jazykové kurzy
- k dispozícii služobný automobil na služobné cesty

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia, automobilový priemysel

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s programovaním riadiacich systémov Step7,
WinCC, TIA v dĺžke minimálne jedného roka
- skúsenosti s VASS 5 alebo 6 - sú výhodou
- skúsenosti so systémami Beckhoff alebo Allen Bradley
sú výhodou
- znalosti v oblasti senzoriky, hnacej, regulačnej a sieťovej
techniky a prevádzkových zberníc
- samostatnosť
- flexibilita
- aktívny a zodpovedný prístup k práci

Lead automation poskytuje kompletné automatizačné riešenia. Štyri hlavné oblasti zahŕňajú vývoj offline / online programovanie robotov, riadiacu techniku ​​a elektrotechniku. Pomáhame spoločnostiam naplno využiť ich potenciál a ponúkame dlhodobé, udržateľné a bezpečné riešenia v oblasti automatizácie priemyselných procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3744685  Datum zveřejnění: 21.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500€ - 2500€ ( v závislosti od pracovných skúsenosti ) + diéty + bonusy