Nastavovač vstrekolisov

Robustech s.r.o.

Miesto práce
Wiggensbach/Allgäu, Nemecko
Termín nástupu
Marec 2018
Mzdové podmienky (brutto)
2600 EUR + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 modifikácia programov pre nastavovanie vstrekolisov
 nastavovanie zariadení, liniek, prípravkov, náradí a meradiel
 kontrola výsledkov nastavovania posudzovaním chodu nastavených vstrekolisov, zariadení, liniek, rozmerov a ďalších parametrov na ich vyrobených produktoch
 kontrola, výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom kvality
 zásah pri incidente riešenie problémov s tímom výroby a kvality
 vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
 vykonávanie reparačnej údržby na základe požiadaviek na opravu
 bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a ochrana pred požiarmi
 sledovanie čistoty a poriadku (5S) na hale, okolo vstrekolisov, na vstrekolisoch a v dielni
 prenosy kritických informácií svojmu nadriadenému
 orientácia v normách a v technickej dokumentácii

Prvých 6 mesiacov podpora na ubytovanie
Prvé 2-3 týždne intenzívne pracovné školenie zabezpečené
Jazykový kurz v Nemecku zabezpečený
Preplatenie nemeckého jazykového kurzu pred nástupom do zamestnania - podľa dohody
Zmenové príplatky
Výkonnostné príplatky
Možnosť získať daňový bonus
Perspektíva osobného rastu
Stabilná medzinárodná firma

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov na [email protected]. Zaslanie Vášho životopisu aj v nemeckom jazyku bude Vašou výhodou a prednosťou. Spoločnosť Robustech s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

 prax v automobilovom priemysle je výhodou
 min. ročná prax v oblasti spracovania plastov a nastavovania parametrov vstrekovacieho lisu
 skúsenosť s údržbou v strojárskej výrobe
 samostatnosť, zodpovednosť, tímovosť

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3168073  Datum zveřejnění: 30.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2600 EUR + prémie