Obchodný zástupca (Ref. č.: 012018)

Robustech s.r.o.

Miesto práce
Hrnčiarska 5/2727, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca prezentuje, ponúka a predvádza tovar a služby spoločnosti, ktorú zastupuje. Získava nových zákazníkov, pripravuje obchodné a cenové ponuky. Vyhľadáva potenciálnych obchodných partnerov, vykonáva servis až do ukončenia obchodu. Vedie obchodné stretnutia a pripravuje obchodné ponuky a cestuje za zákazníkmi.

- Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov a realizáciu obchodných prípadov.
- Vyhľadávanie nových zákazníkov, rozvoj spolupráce a starostlivosť o súčasných klientov.
- Zisťovanie a analyzovanie potrieb zákazníkov.
- Monitorovanie trhu, marketingové aktivity a reportovanie.
- Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi.
- Zodpovednosť za plnenie osobných obchodných plánov.
- Vykonáva iné činnosti súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov priamo nadradeného

- Flexibilný pracovný čas
- Školenie a zaúčania
- Účasť na výstavách
- Profesionálny rast
- Služobný automobil, notebook, mobilný telefón
- Práca v mladom, príjemnom kolektíve
- Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu

Životopis spolu s motivačným listom prosím zasielajte emailom na mpeace@robustech.sk. Prosíme uviesť Váš telefonický kontakt!
Spolu so žiadosťou zasielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (zbývá ještě 11 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Pro – aktívnosť, ambicióznosť a samostatnosť
- Prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- Obchodné a koncepčné myslenie
- Časová flexibilita a ochota učiť sa
- Lojálnosť
- Zodpovednosť

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Hrnčiarska 2727/5
945 01 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Peace
Tel.: +421918626662
E-mail: poslať životopis
ID: 3274746   Datum zveřejnění: 29.12.2017