Nastavovač vstrekolisov

Robustech s.r.o.

Miesto práce
Wiggensbach, Nemecko
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2630 EUR + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 modifikácia programov pre nastavovanie vstrekolisov
 nastavovanie zariadení, liniek, prípravkov, náradí a meradiel
 kontrola výsledkov nastavovania posudzovaním chodu nastavených vstrekolisov, zariadení, liniek, rozmerov a ďalších parametrov na ich vyrobených produktoch
 kontrola, výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom kvality
 zásah pri incidente riešenie problémov s tímom výroby a kvality
 vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
 vykonávanie reparačnej údržby na základe požiadaviek na opravu
 bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a ochrana pred požiarmi
 sledovanie čistoty a poriadku (5S) na hale, okolo vstrekolisov, na vstrekolisoch a v dielni
 prenosy kritických informácií svojmu nadriadenému
 orientácia v normách a v technickej dokumentácii

Prvých 6 mesiacov podpora na ubytovanie
Prvé 2-3 týždne intenzívne pracovné školenie zabezpečené
Jazykový kurz v Nemecku zabezpečený
Preplatenie nemeckého jazykového kurzu pred nástupom do zamestnania - podľa dohody
13. a 14. plat
Zmenové príplatky
Výkonnostné príplatky
Možnosť získať daňový bonus
Perspektíva osobného rastu
Stabilná medzinárodná firma

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov na [email protected]. Zaslanie Vášho životopisu aj v nemeckom jazyku bude Vašou výhodou a prednosťou. Spoločnosť Robustech s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
Svojím podpisom udeľujem súhlas so spracúvaním mojich uvedených osobných údajov poskytnutých Vašej spoločnosti, podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov na účely zamestnávania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie 36 mesiacov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Zároveň vyhlasujem, že osobné údaje poskytujem spoločnosti Robustech s.r.o. sám/sama za svoju osobu slobodne a dobrovoľne a v čase udelenia tohto Súhlasu mám viac ako 16 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

 prax v automobilovom priemysle je výhodou
 min. ročná prax v oblasti spracovania plastov a nastavovania parametrov vstrekovacieho lisu
 skúsenosť s údržbou v strojárskej výrobe
 samostatnosť, zodpovednosť, tímovosť

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3413765  Datum zveřejnění: 7.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2630 EUR + prémie