Výpomoc ve značkové prodejně BERNARD v Prostějově

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Místo práce
Drozdovice 1031/12, Prostějov, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledá brigádníka na pravidelnou výpomoc s naskladněním a vyskladněním piva a se sanitací chlazení

ve značkové maloobchodní prodejně BERNARD v Prostějově

POŽADUJEME:
• Příjemné a reprezentativní vystupování
• Časovou flexibilitu (výpomoc 2 – 3 dny v týdnu)
• Odpovědnost, aktivitu a pozitivitu
• Ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME:
• Zajímavou práci pro významnou společnost
• Příjemné pracovní prostředí

Informace o náboru

Pokud máte o tuto brigádu zájem, ozvěte se na adresu [email protected] nejpozději do 25. 5. 2020.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinný pivovar BERNARD a.s. se zabývá výrobou, prodejem a distribucí piva. Pro více informací o společnosti můžete navštívit naše webové stránky www.bernard.cz.
ID: 3913093  Datum zveřejnění: 18.5.2020