Nákupčí

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

5. května 1, Humpolec, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rodinný pivovar BERNARD a.s. přijme Nákupčí/ho

POPIS PRÁCE:
• nákup zboží u dodavatelů či výrobců dle požadavků jednotlivých oddělení
• provádění výběrových řízení
• aktualizace databáze dodavatelů a její správa
• pravidelná analýza a vyhodnocení cen
• hledání vhodných dodavatelů a jednání s nimi
• hledání nových řešení a možností úspory

POŽADUJEME:
• min. SŠ vzdělání
• praxi na obdobné pozici výhodou
• znalost práce na PC (MS Office, Internet)
• výborná znalost aj podmínkou
• řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič
• výborné vyjednávací, organizační a komunikační schopnosti
• analytické a logické myšlení
• iniciativu, odpovědnost, spolehlivost a samostatnost

NABÍZÍME:
• možnost podílet se na budování kultovní značky BERNARD
• zajímavou práci pro stabilní rodinnou firmu
• flexibilní pracovní dobu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

Své aktuální strukturované životopisy a motivační dopisy zašlete na adresu [email protected] nejpozději do 14. 8. 2022.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinný pivovar BERNARD a.s. se zabývá výrobou, prodejem a distribucí piva. Pro více informací o společnosti můžete navštívit naše webové stránky www.bernard.cz.
ID: 4394831  Datum zveřejnění: 3.8.2022