Produktový manažér pre kusové dodávky a kusovú výrobu

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorenie obchodných riešení, procesov a obchodných modelov.
Spracovanie technických a cenových ponúk.
Navrhovanie a realizovanie rozvojových opatrení.
Podporovanie predaja produktov s ohľadom na technickú a procesnú stránku a vzťahy s dodávateľom.
Vedenie príslušnej technickej a obchodnej dokumentácie.
Analyzovanie trhových podmienok, spracovanie výsledkov rozboru trhu, poskytovanie pravidelných prehľadov o výsledkoch a ich prezentovanie.
Spolupracovanie s obchodným a technickým úsekom spoločnosti.
Reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektami.
Orientácia na trhu, monitorovanie aktuálnych trendov a ich identifikácia.
Tvorenie strategických plánov (návrh, tvorba, spustenie nových produktov).
Podpora globálnej marketingovej stratégie firmy, tvorba produktových materiálov, produktové školenie a vzdelávanie obchodných reprezentantov firmy.
Skúsenosti v oblasti marketingu a predaja potrubných komponentov, strojných a tlakových zariadení pre Energetiku, Chémiu a Petrochémiu.

Základné rutinné technické a obchodné znalosti potrebné pre:
identifikáciu produktov spoločnosti, prípravu obecných a na mieru šitých marketingových materiálov, príprava podkladov pre aktualizáciu web-stránky,
aktívnu účasť na príprave obchodných riešení, procesov a obchodných modelov,
spracovanie technických a cenových ponúk,
navrhovanie a realizovanie rozvojových opatrení,
vedenie príslušnej technickej a obchodnej dokumentácie,
analyzovanie trhových podmienok, spracovanie výsledkov rozboru trhu, poskytovanie pravidelných prehľadov o výsledkoch a ich prezentovanie,
reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektami.

Práca v stabilnej spoločnosti
Trvalý pracovný pomer
Priateľský kolektív
Spoločenské a športové aktivity

Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CorelDRAW - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť
Flexibilita
Tvorivosť
Analytické myslenie

Miesto výkonu práce: Levice, Bratislava, Praha

Kusové dodávky, dodávky kompletných prevádzkových súborov a investičných celkov, generálne opravy, outsourcing správy a údržby energetických zariadení a bezpečnostné analýzy.
Viac na http://www.roez.sk/o-nas

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tyršova 2354/2
934 01 Levice
ID: 4101899  Datum zveřejnění: 14.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac