Technik BOZP

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacna základe preukázaných vedomostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie činnosti autorizovaného bezpečnostného technika ako poradného orgánu v zmysle požiadaviek legislatívy bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v platnom znení,
- zabezpečenie činnosti technika PO v rozsahu požiadaviek legislatívy o ochrane pred požiarmi v platnom znení
- výkon preventívnych prehliadok bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a protipožiarnych preventívnych prehliadok (pracoviská, pracovníkov, pracovné prostredie, stroje, náradie zariadenia, nástroje, pracovné pomôcky – identifikácia možných ohrození, vypracovanie analýzy rizík..)
- zúčastňovať sa koordinačných BOZP porád v zastúpení spoločnosti
- metodické riadenie kontrolnej a poradenskej činnosti v oblasti BOZP a ochrany pred požiarmi, kontrola plnenia opatrení vzniknutých pri preventívnych kontrolách
- kontrolný a poradný orgán objednávateľa
- vykonávanie vstupných, periodických školení zamestnancov, vedúcich zamestnancov a zástupcov zamestnancov zo všeobecnej bezpečnosti prác
- vedenie a udržiavanie dokumentácie BOZP a PO v súlade so skutočným stavom
- sledovanie zmien v legislatíve ČR v oblasti BOZP, PO a následné mailové upozorňovanie zástupcov objednávateľa na tieto zmeny, navrhovanie opatrení, ktoré zo zmien vyplývajú, vrátane aktualizácie dokumentácie BOZP, PO
- vybavenie objektov a priestorov objednávateľa potrebnými bezpečnostnými tabuľkami a ich prípadné obnovovanie
- určovanie miest so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru a počtu členov protipožiarnych hliadok
- vypracovanie, vedenie, kontrolou udržiavanie dokumentácie ochrany pred požiarmi v súlade so skutočným stavom (požiarne poplachové smernice, požiarne evakuačné plány, tabuľky únikového charakteru, požiarne knihy)
- vykonávanie pravidelného školenia o ochrane pred požiarmi a odbornej prípravy protipožiarnych hliadok
- zabezpečenie odborného preškolenia pracovníkov (VZV, viazačov bremien, práca so ZZ)

Práca v stabilnej spoločnosti
Firemný telefón
Trvalý pracovný pomer
Priateľský kolektív
Spoločenské a športové aktivity
Možnosť odborného vzdelávania

Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať.
Schopnosť samostatne riešiť problémy.
Proaktívny a pozitívny prístup k práci.
Analytické myslenie, konštruktívny prístup.
Ochota učiť sa.
Oprávnenie - autorizovaný bezpečnostný technik

Miesto výkonu práce: Praha a okolie, prípadne Dukovany a Temelín, Slovensko

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4594277  Datum zveřejnění: 5.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac