Zvarovací technológ / Inžinier

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 2 300 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vypracovávanie postupov zvárania (WPS), so stanovením rozsahu príslušných parametrov.
Zodpovednosť za vybavovanie a udržiavanie certifikátov v zmysle noriem STN, EN, DIN.
Zodpovednosť za zabezpečenie postupových skúšok podľa EN 15614-1.
Zodpovednosť za voľbu vhodnej technológie zvárania a tepelného spracovania použitých materiálov.
Zodpovednosť za schvaľovanie zmien prídavných a základných materiálov, ako aj technológie zvárania.
Zodpovednosť za analýzu príčin chýb zvarových spojov, odporučenia na ich elimináciu.
Zodpovednosť za posudzovanie nových výrobkov z hľadiska možností zvárania, tepelného spracovania,  ako aj možnosti skúšania nedeštruktívnymi metódami.
Zodpovednosť za evidenciu zvarovacích pracovníkov.
Zodpovednosť za prideľovanie razidiel zvarovacím pracovníkom.
Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania zvarovacích postupov vo výrobe a pri montáži
Spracovávanie a kompletovanie sprievodnej technickej dokumentácie a následné odovzdanie odberateľovi.
Zodpovednosť za evidenciu a zisťovanie chybovosti zvarových spojov.
Zadávanie požiadaviek na výkon NDT kontrol dodávateľským spoločnostiam.

Pravidelné teambuildingové akcie, rôzne firemné akcie.
Práca v stabilnej spoločnosti.
Trvalý pracovný pomer.
Priateľský kolektív.

Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zvárací inžinier

Počet rokov praxe

3

Medzinárodný zváračský certifikát pre zvarovacieho technológa/inžiniera EWT/IWT - IWE
Znalosť noriem v oblasti zvárania, NDT certifikáty EN 9712 Level II
Technické vzdelanie
Komunikačné zručnosti
Flexibilita
Ochota učiť sa

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4598752  Datum zveřejnění: 9.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac