Reagujte bez životopisu

Zámočník-zvárač

Romančíkovci s.r.o.

Miesto práce
DEZA a.s., Masarykova, Valašské Meziříčí, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto) - 9 - 11 EUR/hod. Hodinovka je závislá od výkonu. Prvé tri mesiace počas školenia 9/ 10 Eur/hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň a zodpovednosti

- Skladanie a zváranie strojných súčasti
- Rovnanie pozváraných dielov
- Zváranie v ochrannej atmosfére CO2

Vykonáva prípravné práce súvisiace s odstraňovaním porúch na potrubných trasách, parovodoch (úkosovanie, delenie materiálu, prevoz materiálu na pracovisko a pod.).

Vykonáva zváračské práce na potrubných trasách. Výmena a oprava armatúr, výmena a oprava potrubia, zváranie argónom, elektrickým oblúkom, plameňom.

Práca v stiesnených priestoroch a práce vo výškach a na lešení.

Ostatné benefity dohodou.
Výhodné platové podmienky.
Kariérny rast.
Po dohode zabezpečené a hradené ubytovanie.
Možnosť podieľať sa aj na iných projektoch v iných spoločnostiach, kde pôsobíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

Zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach.

Vodičský preukaz skupiny B.

Žeriavnický, viazačský preukaz a práce vo výškach výhodou.

Manuálna zručnosť, komunikatívnosť, flexibilita.

Dôležitejšie pre nás je aj to, či si tímový, samostatný a vieš, čo je to zodpovedný prístup k práci.

Facility management
Sme rodinná spoločnosť, pôsobiaca v strednej Európe. Do nášho portfólia spadá široká škála poskytovaných služieb, avšak hlavné zameranie predstavuje komplexná správa budov a priemyselné čistenie exteriérových a interiérových priestorov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4181797  Datum zveřejnění: 25.11.2021