Reagujte bez životopisu

Operátor při výrobě krabiček na léky / pomocník

Rondo obaly s.r.o.

Místo práce
Ejpovice, sklady, Ejpovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc13. mzda, bobusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- rozmanité pomocné tiskařské práce v perspektivním odvětví farmacie
- MANIPULACE S MATERIÁLEM, S PALETAMI (Pracovní pozice je vhodná pro muže s ohledem na povahu činnosti § 16 odst. 3) ZP
- pomoc při pravidelné údržbě tiskového stroje
- zodpovědnost za kvalitu odvedené práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzda 23.000 - 25.000 Kč, navýšení mzdy po zkušební době
- 13. mzda ve výši 100%, osobní odměny
- stravenky (115 Kč)
- možnost využití firemního svozu na všechny směny
- práce v čistém prostředí s celoročně stabilní teplotou 23 stupňů
- zázemí perspektivní mezinárodní společnosti, firemní akce
- vstřícné zaškolení ve stálém kolektivu kmenových zaměstnanců

Informace o náboru

Třísměnný provoz PO-PÁ

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ZŠ/SOU vzdělání
- zkušenosti z oboru polygrafie výhodou, ne však nutností
- zodpovědnost, ochota pracovat ve třísměnném provozu (Po-Pá),
technická zručnost, pečlivost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Perspektivní výroba papírových krabiček na léky. Historie úspěšné švýcarské společnosti Rondo sahá až do roku 1934. K založení dceřiné společnosti Rondo obaly s.r.o., která je součástí koncernu Körber došlo v roce 2006 a od té doby se Rondo obaly stala vyhledávaným a férovým zaměstnavatelem v regionu.
Našim zákazníkům nabízíme sofistikovaná obalová řešení pro farmaceutický průmysl s kapacitou až 750 milionů papírových skládaných krabiček pro léky za rok. V současné době v Ejpovicích pracuje v nejmodernějším provozu více než 200 zaměstnanců.
ID: 3966674  Datum zveřejnění: 11.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc