Omietkár

ROSING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2 000,00 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partie omietkarov na strojové(keresúnk vakoló csoportokat gépi), sadrové gletované omietky v bytových domoch(gipszes, glettelt vakolásra tómbházba). Ponúkame spoľahlivosť v platbách(kinálunk biztos fisetest) a dlhodobú spoluprácu v Bratislave(és hoszantartó egyutmukodést Bratiszlavában), vrátane zimných mesiacov
(a téli holnapokban is). Požadujeme kvalitu a spoľahlivosť. (elvárjuk a minoseget és a megbizhatóságot. Živnosť podmienkou (magánválalkozói engedés okvetlen)

Cena za prácu bez materiálu (a munka ára anyag nélkul)

1. Práca s vlastnou omietačkou (munka saját gépel) : 4,50 EUR/m2

2. Práca s požičanou omietačkou (munka kolcsonzot gépel) : 4,30 EUR/m2

Používame materiál od firmy Baumit (az anagot a baumit cégtol rendeljuk), silový system.
Hadice a silový kompresor zabezpečíme.(szilot, kompreszort, szárazanyag slangot bisztositunk)

Telefón pre SK a CZ : +421 903 703 042
Telefón pre MR : +421 903 727 814

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť pôsobí v stavebníctve a realizuje povrchové úpravy (omietky, potery a maľby)
ID: 3401324  Datum zveřejnění: 25.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000,00 EUR