Kontrolor/ka kvality

ROSSO STEEL, a.s.

Místo práce
Mirošov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

provádění výstupní kontroly přijatého materiálu
výstupní kontrola vyrobeného a expedovaného zboží
průběžná kontrola požadovaných parametrů kvality
vzorkování materiálu dle požadavků zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí stabilní české společnosti
motivující finanční ohodnocení
5 000,- Kč příspěvek na dovolenou, kulturu, sport aj.
roční odměny dle hospodářského výsledku společnosti
dotované stravování na pracovišti
pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) poté prodloužení na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický směr

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání technického směru
praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
znalost čtení technické dokumentace
znalost způsobů měření a užívání měřidel
pečlivost
aktivní znalost práce na PC (MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ROSSO STEEL, s.r.o. patří k předním zpracovatelům plochých válcovaných výrobků ve svitcích na českém trhu a na trzích střední Evropy. Portfolio našich hlavních odběratelů tvoří automobilový průmysl, kovovýroba, stavebnictví.

Nabízíme zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní české společnosti, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace za odpovídající finanční ohodnocení.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3966591  Datum zveřejnění: 11.9.2020