Servisní technik - Morava

Rothlehner pracovní plošiny s. r. o.

Místo práce
Velký Újezd, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme největší společnost v oblasti prodeje a servisu pracovních plošin v ČR. Hledáme do svého týmu další kolegy na pozici SERVISNÍ TECHNIK mechanik/elektronik/elektrotechnik. Naší hlavní službou je zajištění kvalitního odborného servisu pracovních plošin pro více než 2000 zákazníků po celé republice.

Náplň práce:
- opravy a servis pracovních plošin v servisní hale společnosti nebo u zákazníků

Co požadujeme:
- odborné vyučení/SŠ vzdělání technického směru (např. slaboproud, silnoproud, strojní, hydraulika)
- zkušenosti s opravou strojů, technické znalosti
- ochotu učit se nové věci, pracovat samostatně nebo v týmu

Co nabízíme:
- práci v silné české společnosti, v moderně vybaveném prostředí
- nadstandardní zázemí a servisní vybavení
- systém zaškolení a plánovaný profesní růst
- možnost uplatnění technických znalostí
- dlouhodobou perspektivu, odpovídající platové podmínky
- podporu inovací a zlepšovacích návrhů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity
- 1 týden dovolené navíc/ věrnostní dovolenou
- stravenkový paušál

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu: [email protected] nebo volejte na telefonní číslo: 777 194 123

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědnost
- pečlivost
- práce v kolektivu
- komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší společnost v oblasti prodeje a servisu pracovních plošin v ČR

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4435095  Datum zveřejnění: 29.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc