Technický Obchodní Zástupce

ROTHO-BLAAS SRL

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
06.05.2019
Mzdové podmínky (brutto)
380.000 - 530.000 CZ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

(Kindly note that only English applications will be considered)

• Vytvářet, rozvíjet a udržovat obchodní vztahy se současnými i potenciálními zákazníky v maloobchodě a v průmyslu.
• Demonstrovat produkty a aktivně nabízet nové produkty a vzdělávat zákazníky o funkci, užitečnosti a výhodách produktů Rothoblaas
• Poskytovat poradenství a technickou podporu zákazníkům a obchodním partnerům
• Být kontaktní osobou pro prodejce a zodpovídat jejich otázky ohledně „SAFE“
• Organizovat návštěvy zákazníků a samostatně plánovat výjezdy
• Vypracovat jasné a efektivní návrhy/nabídky pro zákazníky a podnikat následné kroky
• Plánovat nebo napomáhat při plánování systémů ochrany proti pádu pomocí CAD
• Navštěvovat projektanty, kanceláře pro správu budov, inženýry a architekty a zúčastňovat se veletrhů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zaměstnání v mezinárodní, dynamické a inovativní společnosti
• Zaškolení v centrále v Itálii a průběžné odborné vzdělávání podporované úzkou spoluprací s univerzitami a výzkumnými ústavy
• Férové ohodnocení, které se skládá z pevného platu a variabilního komponentu založeného na výkonu
• Firemní auto, počítač / tablet, mobilní telefon a veškeré potřebné nástroje

Jako lídr na trhu v této konkrétní oblasti nabízí společnost Rotho Blaas vynikající příležitost k práci na vašich kariérních cílech, v přátelském a nápomocném kolektivu, který povzbudzuje k růstu v stimulujícim prostředí. Jste připraveni na novou výzvu? Ucházejte se nyní a začněte svou práci v květnu 2019!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Technické porozumění / trénink nebo zkušenosti s prodejem technických produktů
• Silné organizační schopnosti, flexibilita a schopnost řešit problémy
• Potěšení a inspiraci při kontaktu s lidma
• Odhodlání a potěšení ze soutěže
• Vysoká motivace a schopnost pracovat samostatně
• Dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
• Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, dobrá angličtina nebo italština nebo němčina
• Platný řidičský průkaz a ochota řídit mnoho hodin, cestovat po ČR a občasně do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým s více než 500 spolupracovníky ve více než 50 zemích. Vyvíjíme inovativní, udržitelné a na budoucnost orientované produkty a služby pro dřevostavby. Jsme rodinná firma, která funguje na globální úrovni, s alpským srdcem a mezinárodním duchem. Poskytujeme zákazníkům podporu, kdekoli nás potřebují.
ID: 3597314  Datum zveřejnění: 11.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 380.000 - 530.000 CZ