Technický obchodní zástupce

ROTHO-BLAAS SRL

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme tým s více než 500 spolupracovníky ve více než 50 zemích. Vyvíjíme inovativní, udržitelné a na budoucnost orientované produkty a služby pro dřevostavby. Jsme rodinná firma, která funguje na globální úrovni, s alpským srdcem a mezinárodním duchem. Poskytujeme zákazníkům podporu, kdekoli nás potřebují.

Pro posílení našeho týmu hledáme:

Česká republika – Jihočeský, Kraj Vysočina, Jihomoravský

V ČEM BUDETE MÍT ÚSPĚCH:

- Rozšiřování trhu společnosti Rotho Blaas a její produktových řad
- Vytváření, rozvoj a udržování obchodních vztahů se současnými i potenciálními
zákazníky
- Poskytování poradenství a technické podpory zákazníkům
- Účast na veletrzích a návštěvy stavenišť
- Samostatné organizování své každodenní práce, cestování a trávení času v uvedených
regionech
- Aktivní spolupráce s kolegy a nadřízenými

ZÁKLAD VAŠÍ KARIÉRY:

- Orientace na zákazníka, dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
- Zkušenosti s prodejem a/nebo technické zázemí
- Čeština jako mateřský jazyk; angličtina na střední úrovni
- Znalosti v oblasti dřevostaveb nebo vysoce výkonného stavebnictví jsou výhodou
- Platný řidičský průkaz

PROČ SE K NÁM PŘIDAT:

- Pevná odměna + roční bonus za prodej ​​
- Stravné za každý odpracovaný
- den 25 dní dovolené za kalendářní rok
- Moderní pracovní vybavení včetně služebního vozu, notebooku, telefonu
- Různá každoroční školení za účelem zajištění trvalého profesního růstu​
- Vyhlídky na možnost dalšího povýšení

Kromě toho:
- Jsme mezinárodní a rádi poznáváme neznámé
- Žijeme v energickém, dynamickém, živém a nekonvenčním prostředí
- Máme neustálou příležitost experimentovat a zlepšovat se
- Bavíme se a jsme úspěšní
- Děláme vše pro to, abychom zaručili udržitelný životní styl v pozitivním a podpůrném prostředí

Jsme Rothoblaas. A Vy?

Pošlete nám žádost o zaměstnání: https://myjobboard.de/rothoblaas/Rothoblaas/645e5441ed2141d3ed97df9d

(Vezměte prosím na vědomí, že budou brány v úvahu pouze žádosti o zaměstnání v anglickém jazyce)

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4582892  Datum zveřejnění: 5.7.2023