Samostatná(ý) účetní s benefity na HPP

ROTSCHEIN, s.r.o.

Místo práce
Pražákova, Brno-jih-Horní Heršpice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsícfinanční ohodnocení 27.000,- - 35.000,- na HPP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do menšího, přátelského kolektivu rodinné účetní kanceláře, hledáme spolehlivou, pečlivou a samostatnou účetní. Staráme se o stabilní portfolio klientů od drobných živnostníků po nadnárodní společnosti. Nabízíme práci s dlouhodobou perspektivou, ve firmě s dlouholetou tradicí, která si cení svých zaměstnanců.

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
pestrou a různorodou účetní práci
vlastní, stálé portfolio klientů
home-office až 2 dny týdně
flexibilní pracovní dobu
týden dovolené navíc
dny zdravotního volna
finanční prémie v závislosti na odvedené práci
přátelský kolektiv
káva na pracovišti
možnost kdykoliv se poradit
možnost dalšího profesního i platového růstu
nástup ihned nebo dohodou

Požadujeme
znalost jednoduchého a podvojného účetnictví
praxe na obdobné pozici min. 2 roky
komunikace s klienty a úřady
znalost zpracování daňových přiznání (DPH, KH)
znalost mzdového účetnictví výhodou
schopnost samostatné práce v SW POHODA
pečlivost, samostatnost a schopnost začlenit se do týmu
ochotu učit se novým věcem a ptát se, pokud je potřeba

Co vás čeká
samostatné vedení účetnictví
zpracování přiznání k DPH, KH
sestavení účetních závěrek
reporting

V rámci nástupu počítáme se zaškolením do systému práce, chodu kanceláře atp.

Budeme se těšit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

Zájemce prosíme o zaslání životopisu společně s motivačním dopisem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

POHODA - Pokročilý

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rodinný podnik. Zkušenost prvního ze zakladatelů s podnikáním v oboru sahá do roku 1992.
Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a personální agendy, zajištění zpracování daňových přiznání, účetní poradenství a související služby pro podnikatele a firmy.
Účetní služby poskytujeme zejména v Brně, zastupujeme naše klienty také v Praze, Olomouci, Zlíně a jiných městech v ČR.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3923226  Datum zveřejnění: 11.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc