Řidič C+E denně doma – Jihomoravský kraj

ROVOLOGISTIK CZ Group, SE

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.09.2019 nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 38 000 Kč/měsícZáklad + zákonné diety a kapesné + osobní ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavedená Česká dopravní společnost Rovologistik CZ přijme do svého týmu řidičů nové kolegy na pravidelnou práci s denním návratem domů. Jedná se o převoz dílu pro automotiv průmysl mezi ČR a HU. Denní a noční linky. Na vozidle jsou dva řidiči a střídáte se v Brně (nebo po dohodě s kolegou po trase). Pozice tedy vhodná pro řidiče z Brna a blízkého okolí (denní návraty zpět domů). Moderní vozový park – tandemové plachtové soupravy Volvo Euro 6. Nové řidiče se zájmem o profesi rádi zaučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pravidelnou práci s denními návraty zpět domů (výhoda pro plánování osobního času) – jeden týden cesta CZ-HU a zpět - druhý týden trasa po CZ
- Práci v moderním prostředí se silným zázemím (moderní vozový park Volvo E6, plná servisní podpora, dispečink 24/7)
- Pevně přidělené vozidlo (střídáte se dva řidiči na autě)
- Výborné platové podmínky [(mzda + 100% diety + kapesné + osobní ohodnocení (používání a péče o vozidlo, komunikace s dispečinkem)], pevný výplatní termín

Informace o náboru

- Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, kartu řidiče (nové řidiče rádi zaučíme)
- Spolehlivost, odpovědnost, zájem o svěřenou techniku
- Bydliště v okolí Brna (a směr Bratislava)
- Časovou flexibilitu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Doprava, Logistika, Zásobování

Řidičský průkaz

B, C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Rovologistik CZ Group, SE byla založena v roce 2012. Naším mottem je zaručit dopravní služby té nejvyšší kvality.

Orientujeme se zejména na automotive, tedy přepravy od 100 cbm až po 156 cbm. Jako jedni z mála v rámci ČR využíváme tzv. gigalinery.

Neustále se zabýváme inovací našeho vozového parku. Hledáme technologie, které přispívají k zefektivnění ekonomiky provozu i omezení CO2.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3731067  Datum zveřejnění: 2.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 - 38 000 Kč/měsícZáklad + zákonné diety a kapesné + osobní ohodnocení