Reagujte bez životopisu

Masér/Fyzioterapeut

Rozhýb to - Fyzioterapie Uherský Brod

Místo práce
Nám. 1. máje 1571, Uherský Brod 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícNástupný plat 20 000 Kč v čistém na pozici maséra. Při fyzioterapeutovi možnost vyššího finančního ohodnocení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pracovní místo na pozici masér/fyzioterapeut do provozovny Rozhýb to v Uherském Brodě. Náplň práce - fyzioterapie, masírování, práce s fyzikální terapií (rázová vlna, laseroterapie, atd.), vyřizování objednávek a rezervací, recepce, pořádek na provozovně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé finanční ohodnocení. Flexibilita pracovního času.

Informace o náboru

V případě zájmu, nás kontaktujte na tel. čísle 725 305 888.
Případně na email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Praxe na pozici/v oblasti

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uchazeč o toto pracovní místo by měl být komunikativní, usměvavý, spolehlivý a s chutí do práce.
Dlouhodobé zkušenosti nejsou podmínkou.
Preferujeme zejména mladšího uchazeče o toto pracovní místo.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost Rozhýb to a působíme v oblasti fyzioterapie, přístrojové elektroléčby a masáží v Uherském Brodě.

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4725565  Datum zveřejnění: 6.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc