Zdravotní sestra

RP CLINIC s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zkušenosti s intravenózní aplikací infuzí, asistence na zákrokovém sále, praxe v oblasti estetické dermatologie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti, nadstandardní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na pracovní oděvy a vzdělávání, výuka AJ a jiné benefity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zdravotnické zaměření, praxe po škole, ideálně na dermatologii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Obor všeobecná nebo dětská sestra, praxe podmínkou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci, příjemné a milé vystupování, dobré komunikační schopnosti, smysl pro pořádek, chuť učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru, flexibilita, týmová spolupráce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Estetic care, Dental care, Health care, Body care
ID: 4069494  Datum zveřejnění: 28.5.2021