Recepční

RP DENT s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční zajišťuje chod recepce společnosti a jednoduchou administrativu pro management společnosti i pro ostatní zaměstnance.
 Komunikace s klienty osobně, telefonicky a emailem.
 Přepojování a vyřizování telefonických hovorů.
 Péče o klienty čekající na ošetření – nabídka občerstvení, pomoc s vyplněním formulářů.
 Práce s Xdentem – objednávání, chat, marketing, dispenzarizace, pokladna.
 Přijímání plateb v hotovosti, kartou nebo voucherem.
 Vedení pokladny.
 Péče o prostory kliniky – čekárna, toalety, chodby, prodejní vitrína, kuchyňka, zázemí recepce, zasedací místnosti.
 Průběžná kontrola emailové pošty a práce s ní.
 Komunikace s lékaři a sestrami.
 Nabídka a prodej doplňkového zboží.
 Správa došlé a odchozí pošty.
 Obsluha kancelářské techniky – telefonní ústředna, scanner, kopírka, počítačka bankovek.
 Komunikace se smluvními partnery.
 Komunikace s laboratořemi a laboratorním svozem.
 Tvorba jednoduchých reportů, výkazů, statistik a inventurních soupisů.
 Komunikace se správou budovy – údržba, IT.
 Zpracování objednávky kancelářských potřeb na základě stavu skladových zásob a potřeb zaměstnanců.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti, nadstandardní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zaměstnaneckou slevu na ošetření, příspěvek na pracovní oděvy a vzdělávání, výuka AJ a jiné benefity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Administrativy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 Asertivní, milé a komunikativní jednání.
 Slušné chování.
 Efektivní komunikace a kooperace.
 Kreativita, flexibilita, výkonnost a samostatnost.
 Schopnost řešit problémy a zvládat zátěžové situace.
 Umění zvládat plánování a organizování práce.
 Aktivní přístup.
 Objevování a orientace v informacích.
 Ochota a chuť k celoživotnímu učení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dental, Estethic, Health and Body care
ID: 4100817  Datum zveřejnění: 11.6.2021