Zdravotní sestra

RP DENT s.r.o.

Místo práce
Na Poříčí, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o pacienty v průběhu ošetření ošetřujícím lékařem. Podílení se na přejímání, kontrole, manipulaci a uložení léčivých přípravků, zdravotních prostředků. Podílení se na dezinfekci a sterilizaci zdravotnických prostředků a na zajištění jejich dostatečné zásoby, poskytování zdravotní péče v souladu s platnými právními předpisy a standardy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti, nadstandardní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na pracovní oděvy a vzdělávání, výuka AJ a jiné benefity. Nejmodernější přístrojové a technické vybavení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

zdravotnické zaměření, praxe po škole, ideálně na dermatologii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy
Xdent - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

Praxe v oboru vítaná

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci, příjemné a milé vystupování, dobré komunikační schopnosti, smysl pro pořádek, chuť učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru, časová flexibilita, týmová spolupráce. Zkušenosti s aplikací venózní injekce, infuze, ev. zkušenosti na zákrokovém sále.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dental, Estethic, Health and Body care
ID: 4113288  Datum zveřejnění: 29.6.2021