Pracovník ostrahy

RP - security, s.r.o.

Benátská 1713/5, 12800 Praha 2 - Nové Město, Hlavní město Praha, Okres České Budějovice, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Hradec Králové, Okres Náchod, Okres Chrudim
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlídání obchodů s potravinářským a módním zbožím, s nábytkem a stavebním materiálem.

Náplň práce:
• Práce na HPP
• směnný provoz
• Firemní uniforma

Očekáváme - požadujeme:
• Spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
• Čistý trestní rejstřík
• Minimální dosažené vzdělání - výuční list
• Potravinářský průkaz
• Certifikát z odborné způsobilosti pro kvalifikaci strážný a detektiv (možné zařídit i přes naši společnost)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody:
• Motivující platové ohodnocení

Informace o náboru

Společnost RP Security s.r.o. hledá zaměstnance ostrahy (muže i ženy, vhodné i pro starší ročníky) pro objekty v následujících lokalitách:

Přelouč, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Skuteč, Polička, Chotěboř, Dvůr Králové, Praha, Hradec Králové, Chrudim, Havlíčkův Brod, České Budějovice, Jihlava, Náchod, Zruč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Třebechovice pod Orebem, Holice, Nymburk, Pardubice, Vimperk, Zubří, Nový Jičín, Sázava, Litomyšl, Vysoké Mýto, Jaroměř, Trutnov, Český Krumlov

V případě vašeho zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
Odpovědná osoba:
Jiří Mrázek, tel: 724 969 859, e-mail: [email protected]
Webové stránky: http://www.rp-security.cz/

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Bezpečnost, ostraha

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

slušné jednání, férovost, spolehlivost, smysl pro zodpovědnost, pracovitost, čistý trestní rejstřík, chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme bezpečnostní agentura zajišťující komplexní bezpečností služby. Specializujeme se na objektovou ostrahu provozních jednotek, výroben, prodejen, ale i objektů rezidenčního bydlení a administrativních center. Podílíme se také na ostraze nejrůznějších sportovních a kulturních akcí.
ID: 2437767  Datum zveřejnění: 20.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000