IT Support

RT Publishing s.r.o.

Malá Strana, Praha , Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mediální vydavatelství a PR agentura RT Publishing, s.r.o. hledá do svého týmu nového člena IT oddělení! RT Publishing s.r.o. je vydavatelem online železničního magazínu https://www.railtarget.cz a https://www.railtarget.eu. Kromě informací ze světa obchodu a nových technologií se zaměřujeme i na více lifestylová témata, rozhovory, fotoreportáže i reportáže z eventů a konferencí.

- práce v prostředí Google Workspace, jeho administrace a zabezpečení
- Zabezpečovat sítě, PC, mobilních telefonů a znát jejich problematiku
- Administrace Windows
- Programování webových aplikací
- Základní znalosti Linuxu

POŽADUJEME:
-Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti
- Chuť do práce, pečlivost, zaměření na detail
- Minimálně SŠ vzdělání/vyučení s maturitou
- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- Zajímavou práci v přátelském a mladém kolektivu
- Různorodou pracovní náplň
- 5 týdnů dovolené, služební telefon a notebook
- Pružnou pracovní dobu
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- Home office po domluvě
- Zajímavé mzdové ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mediální vydavatelství a PR agentura RT Publishing s.r.o. je vydavatelem online železničního magazínu https://www.railtarget.cz a https://www.railtarget.eu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4542317  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc