Inžinier/ referent kvality s nemeckým jazykom

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sledovanie procesov na zlepšenie kvality.
• Riešenie reklamácií, vykonávanie analýz chybovosti a sledovanie
nápravných opatrení.
• Monitorovanie výsledkov kvality, tvorba grafov, navrhovanie riešení na
zlepšenie kvality.
• Zodpovednosť za výstupnú kontrolu produktov, spolupráca s
kontrolórmi
• Spracovanie kontrolných postupov pre špecifický výkon kontroly
kvality výrobkov.
• Plánovanie, vývoj, zavádzanie a udržiavanie procesov zlepšovania
kvality produktov a znižovania nákladov.
• 8 D report

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s individuálnym prístupom k zamestnancom
motivujúce platové ohodnotenie
perspektíva profesionálneho a osobnostného rozvoja
práca v príjemnom prostredí s najnovšími technológiami
TPP

Ak Vás naša ponuka oslovila budeme radi ak nás budete kontaktovať a zašlete nám Váš životopis na mail : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti kontroly kvality a sortovacích prác pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný kandidát by mal mať:
Vzdelanie technického smeru
Prax minimálne 2 roky na podobnej pozícii v automobilovom priemysle
Nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Znalosť procesov kvality
Samostatnosť, analytické myslenie
Proaktívny prístup k práci
Priebojnosť
Flexibilita

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3218925  Datum zveřejnění: 18.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou